Sonic Electric Adult Toothbrush Rechargeable With 4 Replacement Brush Heads 5 Modes and 3 Intensity 2 Minute Intelligent Timer
$22.99 – $25.99Price range: $22.99 through $25.99
Description:4 Colors Sonic electric toothbrush for Adult Rechargeable with 4 Replacement Brush Heads 5 Modes and 3 Intensity with 2-Minute Intelligent Timer and IP65 Waterproof Technology
Product information
Color:white,black,pink,blue
Package Includes
1x Electric Toothbrush
4x "U"shape Replacement toothbrush heads
1 x User Manual
1x Charging Cable








| Weight | 0.185 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 11 × 2 in |
| Brand Name | DLSOTE |
| Age | adults |
| Is Batteries Included | Yes |
| Origin | |
| Commodity Quality Certification | 3C, ce |
| Power type | Battery, Rechargeable, 220V |
| High-concerned chemical | None |
| Bristle stiffness | SOFT |
| Number of movements per minute | from 30000 to 50000 |
| Certification | CE |
| Number of operating modes | 4 or more |
| Size | DL003 |
| Number of nozzles | 4 |
| Item Type | ELECTRIC TOOTHBRUSH |
| Function | Deep cleaning mode, Whitening mode, Mode “gentle cleaning”, Massage mode, timer |
| Quantity | 1 |
| Type | Acoustic Wave |
| Target audience | man/woman |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
17 reviews for Sonic Electric Adult Toothbrush Rechargeable With 4 Replacement Brush Heads 5 Modes and 3 Intensity 2 Minute Intelligent Timer
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

U***e –
Excellent
Color: black Ships From:
R***s –
Makes a good impression so far and had a good strong vibration and many different programs.
Color: white Box Ships From:
A***r –
Color: white Ships From:
B***i –
Color: black Box Ships From:
Anonymous –
Nothing to say. Perfect, the device works perfectly and the pink color is nice. 😊
Color: pink Ships From:
D***n –
High-quality brush. Cleans well.
Color: pink Box Ships From:
D***p –
Great toothbrush. Bought 4 now!
Color: white Box Ships From:
r***r –
Color: black Box Ships From:
D***o –
Very nice. I used it the first time today. It is as good as the other popular brands.
Color: white Box Ships From:
A***s –
Not used them physically yet, but they seem very sturdy and well worth the money. I’ve got them on charge. I have every confidence i will use these and probably buy some more for my vacation home. If you look in the chemist, they’re like 60 quid. They might not be quite the same, but they’re certainly good enough
Color: black Ships From:
Anonymous –
A rare toothbrush, I was still hesitating whether to buy the Oral-B for almost 900 NIS, but this one is simply gentle and excellent, also recommended for the family!
Color: black Box Ships From:
f***i –
Perfect, this is the second one I order, they are impeccable and very efficient.
Color: black Ships From:
Т***к –
Excellent brush, bought it for myself and my boyfriend, both are happy, recommend 🔥
Color: white Box Ships From:
o***i –
I really liked it, we thought about buying Oral B for 700 NIS and it’s really nice, doesn’t feel like a brain injury during renovations.
I really liked it! !!! Helps with good and pleasant brushing!
Color: pink Ships From:
R***l –
Color: pink Box Ships From:
R***l –
Color: black Box Ships From:
I***r –
Cool brush that works just like Philips but without the logo.
Color: white Box Ships From: