Gamepad Converter USB Receiver Bluetooth-Compatible 5.3 USB Wireless Controller Adapter for Nintend Switch PC PS4 PS5 Controller
$11.99
In stock
|
Controller PC Wireless Adapter USB Receiver Bluetooth-Compatible 5.3 Wireless USB Adapter USB Wireless Controller Adapter Compatible with Nintend Switch PC PS4 PS5 Controller Specification:
Note:
1 x USB adapter
|







| Weight | 0.021 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 1 in |
| Brand Name | VKTECH |
| Origin | |
| High-concerned chemical | None |
| Electric | No |
| Voltage range | USB (5-20V DC) |
| Compatible Brand/Model | None |
| Certification | CE |
| Model Number | USB Receiver |
| Choice | yes |
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Reviews
There are no reviews yet.