9 in 1 Multifunctional Handheld Electric Cleaning Brush With Telescopic Function, Bathroom Floor And Kitchen Cleaning Tool
$18.99
In stock
9 in 1 Electric Cleaning Brush Electric Spin Cleaning Scrubber Electric Cleaning Tools parlour Kitchen Bathroom Cleaning Gadgets
Features:
1. With digital display: LED digital display, always pay attention to the battery level.
2. Powerful: Strong magnetic motor, high torque, non burning, high power.
3. Simple operation: Electric operation saves time and effort, freeing hands.
4. Humanized design: Scalable design, cleaning without bending down, making cleaning more convenient.
5. Multipurpose: Suitable for flooring, furniture, bathroom, kitchen, car, interior, etc.
Specifications:
Function: mopping/cleaning/washing dishes
Product category: Cleaning brush
Material: Plastic
Power:25W
Using time:about 90 mins
charging time:3 hours
Package List:
Electric cleaning brush * 1






| Weight | 1.069 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 17 × 9 in |
| Brand Name | QiaoYin |
| High-concerned chemical | None |
| Voltage | 20V-50V |
| Origin | |
| Battery | Yes |
| Model Number | MA-8827 |
| Charging Time | 3H |
| Usage Time | 85Mins |
| Power Source | Rechargeable |
| Power Type | Rechargeable |
| Choice | yes |
7 reviews for 9 in 1 Multifunctional Handheld Electric Cleaning Brush With Telescopic Function, Bathroom Floor And Kitchen Cleaning Tool
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
l***r –
Color: 9 in 1
d***o –
Color: 9 in 1
g***l –
Color: 9 in 1
S***u –
Color: 9 in 1
k***r –
Perfect
Color: 9 in 1
Anonymous –
It came very fast with good quality working nice.
Color: 9 in 1
Anonymous –
Finally it arrived!
Color: 9 in 1