Hot Selling USB Electric Long Handle Silicone Bath Brush Electric Rotating Body Shower Cleaner Brush for Body with 4 Brush Heads
$34.99
an Exfoliating Double-Handle Shower Brush, Equipped with Four Brush Heads, Capable of Rotating at a Wide Angle, And a USB Rechargeable Electric Double-Handle Bath Brush
Size:37X11cm
Product features:Electric double handle removable
Gear position:2nd gear
Power Supply: USB Charging (built-in Battery)
Battery Properties: Rechargeable Battery
Product Attributes: Unscented Rechargeable
Battery: Lithium Battery
Battery Capacity (mAh): 1200















| Weight | 0.791 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 17 × 14 in |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| High-concerned chemical | None |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Origin | |
| Material | Plastic |
| Power Type | Rechargeable |
| Certification | RoHs, CE |
| Power Supply | USB Charging (built-in Battery) |
| Battery Properties | Rechargeable Battery |
| Product Attributes | Unscented |
| Rechargeable Battery | Lithium Battery |
| Battery Capacity (mAh) | 1200 |
| Choice | yes |
4 reviews for Hot Selling USB Electric Long Handle Silicone Bath Brush Electric Rotating Body Shower Cleaner Brush for Body with 4 Brush Heads
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
I***r –
Color: green
Anonymous –
Color: green
Anonymous –
Rudimentary but adequate. Rotates not oscillates but gets the job done just fine
Color: WHITE
a***n –
Color: green