New Style Electric Cleaning Brush 5 in 1 Electric Multi-functional Home USB Automatic Cleaning Brush for Kitchen & Bathroom
$11.99 – $19.99Price range: $11.99 through $19.99
Product : Electric Cleaning Brush (can add cleaning solution)
Product Material: PC+PP+Silicone
Product Color:White
Product size:50 * 10cm
Product Capacity 85ml
Battery capacity 1200Aml
Product Standard Configuration 1 * Host+5 * Replacement Head+1 * Charging Cable+1 * Instruction Manual




















| Weight | 0.536 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 15 × 13 in |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | |
| High-concerned chemical | None |
| Voltage | Other |
| Certification | RoHS |
| Power supply mode | USB |
| CLASSIFICATION | Multi functional electric cleaning brush |
| rated power | 25W |
| rated voltage | 3.7V |
| Rated frequency | 50Hz |
| cepillo electrico limpieza hogar | cepillo limpiador electrico |
| Choice | yes |
16 reviews for New Style Electric Cleaning Brush 5 in 1 Electric Multi-functional Home USB Automatic Cleaning Brush for Kitchen & Bathroom
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

E***z –
Color: White 5 heads
S***s –
Color: White 5 heads
M***t –
Color: White 5 heads
c***i –
Good product
Color: White 5 heads
C***a –
Excellent, I really liked it, the battery doesn’t last long but it actually meets my expectations…
Color: White 5 heads
Anonymous –
Color: White 5 heads
r***r –
Color: White 5 heads
U***r –
Color: White 5 heads
Anonymous –
Color: White 5 heads
H***i –
Color: White 5 heads
Anonymous –
I haven’t used it yet, but I’m looking forward to using it.
Color: White 5 heads
B***z –
Color: White 5 heads
P***r –
Color: White 5 heads
D***z –
Color: White 5 heads
S***G –
Great for cleaning windows and sofas.
Color: White 5 heads
Anonymous –
It comes complete with several heads; I’ll just start testing it.
Color: White 5 heads