Mijia Electric Nose Ear Hair Trimmer for Men Painless Rechargeable Sideburns Eyebrows Beard 3 in 1 Hair Clipper Shaver
Rated 5.00 out of 5 based on 8 customer ratings
(8 customer reviews)
$13.99
In stock
SKU:
RAX8YEZDU2LZ
Category: Personal Care Appliances
Description




















Additional information
| Weight | 0.110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 2 in |
| Brand Name | MIJIA |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | |
| Is Batteries Included | Yes |
| Power Source | Rechargeable |
| Power Type | Rechargeable |
| Certification | CE |
| Model Number | HP-313 |
| Material | Metal body |
| Voltage | 5V |
| Charging interface | Micro USB |
| Choice | yes |
Reviews (8)
8 reviews for Mijia Electric Nose Ear Hair Trimmer for Men Painless Rechargeable Sideburns Eyebrows Beard 3 in 1 Hair Clipper Shaver
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$6.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$20.99 – $21.99Price range: $20.99 through $21.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$3.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$4.99 – $5.99Price range: $4.99 through $5.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$12.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$22.99 – $29.99Price range: $22.99 through $29.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Anonymous –
Ok
Color: black
M***l –
Great product and a genuine xiaomi
Color: black
Anonymous –
Color: black
Anonymous –
Mijia Men’s Electric Nose Hair/Ear Hair/Beard Trimmer
Color: black
F***e –
Color: black
Anonymous –
OK
Color: black
I***i –
Color: black
Anonymous –
Color: black