Mini Bluetooth Speaker Wireless with LED Light USB SD Card AUX Subwoofer Portable for PC Mobile Phone
Rated 4.86 out of 5 based on 14 customer ratings
(14 customer reviews)
$4.99 – $5.99Price range: $4.99 through $5.99
SKU:
5UTHWJQXAUNR
Category: Portable Audio & Video
Description





















Additional information
| Weight | 0.073 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 6 × 6 in |
| Brand Name | other |
| Power Source | None, Battery, USB |
| Inbox adaptor | Yes |
| Cabinet Material | Plastic |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Waterproof | No |
| Voltage range | USB (5-20V DC) |
| Communication | Induction |
| Speaker Type | Portable |
| Channels | 2 (2.0) |
| Support APP | No |
| Battery | Yes |
| Category | Speakers |
| Use | others |
| Origin | |
| Sound Mode | Other |
| Voice Control | Yes |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Input Power(W) | <25 W |
| High-concerned chemical | None |
| Input/Output | Other |
| Intelligent Personal Assistant | NONE |
| Certification | NONE |
| Choice | yes |
Reviews (14)
14 reviews for Mini Bluetooth Speaker Wireless with LED Light USB SD Card AUX Subwoofer Portable for PC Mobile Phone
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$23.99 – $24.99Price range: $23.99 through $24.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$7.99 – $8.99Price range: $7.99 through $8.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$23.99 – $25.99Price range: $23.99 through $25.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Anonymous –
All was good. Thank you very much. The little speaker works well
Color: Blue
Anonymous –
Really loud and love the color.
Color: Green
J***o –
Love it really loud for such a small thing
Color: blue
P***n –
Love the colors when it’s on
Color: blue
U***r –
Love it! It’s perfect for listening to music!
Color: black
Anonymous –
When they say mini they mean it 😭 These are pretty small, but they’re still pretty good. Good sound quality and all
Color: White
N***z –
Useful for small spaces
Color: White
N***e –
Love it
Color: blue
Anonymous –
I thought it was bigger, but it’s working pretty well
Color: blue
G***r –
Haven’t used yet hopefully it works i like it though
Color: blue
t***s –
It arrived super fast, works very well and also has good sound quality, thanks to the seller.
Color: Blue
D***a –
Very cute and small, and the volume perfect
Color: blue
Anonymous –
It’s really worth it for the price (5usd) . The audio isn’t the best but it’s not bad and loud enough. I’m satisfied.
Color: blue
J***z –
It’s great i thought it be louder but it’s cool.
Color: black