Mini Electric Smart Shaver Household Car Shaver Digital Display Dual Blade Rechargeable Shaver Powerful Beard Trimmer Tool
$7.99 – $10.99Price range: $7.99 through $10.99
Mini Electric Smart Shaver Household Car Shaver Digital Display Dual Blade Rechargeable Shaver Powerful Beard Trimmer Tool


















. Mostly,the orders will send out within 2-4 working days after payment confirmed.
. We will inform you if we need more time to prepare.
. Items are only shipping after payment confirmed.
. Aliexpress need 24 hours to confirm your payment.
. All tracking on one website http://global.cainiao.com/index.htm?spm=a3708.7860690.0.0.29zspL
. Mostly.It will takes 15-40 to your country by Post Registered Air Mail.
. 7-15 days by epacket.3-10 days by EMS. 3-7 days by DHL.
. Mostly,the tracking information of Post Registered Air Mail will update within 2-7 working days.
. Please Check out your address carefully when processing order.
. We will only send to the address you write.
.Russian friendsneed to write your full name,or will can't receive the parcel.

. We offer 7-24 hours online service.
. Your inquiry will be reply within 6 hours
. We will check the goods carefully before shipping.
. Our working time. monday to Saturday.
. If anything we can help you.pls contact us.

. If you are not Satisfied with product.pls not open a dispute.pls contact us.we will give you a Solution asap.
. Dispute is not the only way to slove the problem.it's better happy to slove it.thank you.
. If our responsibility.we accept return the goods or refund.
. If confirm missing.we will check it and resend.
. If you not receive your items.pls contact us.
. Mostly,the parcel will arrive on time.but may be sometimes will delay.pls be patient and waitting.thank you for your understand.
. The payment is only for the order.different country different tax policy.may be you will charge tax fee.pls consulting the staff of local customs before purchase.

. If you are satisfied with the items.We will appreciated to you.if you give us 5 shining star and share your good feeling or share the beautiful real photos.
. Your positive feedback will be very helpful to us and the new buyer.
. If you are not Satisfied with product.pls not open a dispute or leave a negative feedbkack.pls contact us.we will give you a Satisfied Solution asap. thank you.

. We accept the payment which Aliexpress support.
. Master card, VISA,Webmoney,Boleto

. Q1:does safe to pay in Aliexpress?
. R:yes.pls believe Aliexpress and Mr.Jack Ma.
. Q2:how long if shipping by Post Registered Air Mail?
. R:mostly.it will takes 15-40 days to destination after send out.
. Q3:do you support mix order?
. R:yes.we support.you can choose all you like.
. Q4:do you do wholesale?






















| Weight | 0.140 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 in |
| Brand Name | XMSJ |
| Gender | Male, Female |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Power Type | Rechargeable/Electric Both Work |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | |
| Is Batteries Included | Yes |
| Power Source | Rechargeable/Electric Both Work |
| Number of nozzles | 5 or more pieces |
| Item Type | Electric Shaver |
| Charging Time | 2H |
| Function | floating head, Wet shave, Dry shaving, Automatic power selection based on bristle density, Automatic cleaning, Washing knives under water, Fast Charging, Charging indication |
| Washing Mode | Whole body washing |
| Razor type | ROTARY |
| Model Number | Shaver |
| Feature | Twin Blade |
| With trimming device | No |
| Usage Time | 60Mins |
| Use | Face |
| Certification | CE, EAC, RoHS |
| Size | Mini Shaver |
| Blade Material | Stainless steel |
| Nozzle type | Trimmer nozzle |
| Material | Stainless steel |
| Type | Mini Electric Smart Shaver |
| Feature1 | Household Car Shaver |
| Feature2 | Digital Display Dual Blade Rechargeable Shaver |
| Feature3 | Powerful Beard Trimmer Tool |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
17 reviews for Mini Electric Smart Shaver Household Car Shaver Digital Display Dual Blade Rechargeable Shaver Powerful Beard Trimmer Tool
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

h***A –
It’s neat and good for shaving lightly in the car.
Color: silver
a***r –
The product was very good. It arrived with very good quality and in a very short time, I am very grateful for that.
Color: black
A***n –
Accurate product.arrived so fast
Color: black
Anonymous –
Fast shipping, but haven’t tried it yet.
Color: YB
J***a –
Everything is ok..perfect, not as fast as I expected.
Color: YC
Anonymous –
Very strong and clean shave. It will give a haircut if your not careful
Color: YE
Anonymous –
Everything is fine.
Color: black
A***a –
Good and fast
Color: YD
Anonymous –
Good product, I like it.
Color: blue
V***i –
cool thing, small and convenient.
Color: YA
A***s –
I received my package in good condition. Thank you for your service.
Color: YD
c***r –
Great product, extremely well designed and well made. Function as it is expected. Love it
Color: silver
c***r –
Great product, extremely well designed and well made. Function as it is expected. Love it
Color: black
l***n –
It really fits in a pocket.
Color: YA
N***v –
Item as described and very fast shipping great seller thanks
Color: YC
r***t –
I am satisfied, but it lacks a bit of power.
Color: blue
Anonymous –
Not bad considering the price and everything, i’d get another if i had a reason for it. Just don’t drop it. Maybe there’s my reason- another for a backup.
Color: blue