Mini Portable Bluetooth Audio IPX4 Waterproof Led Lights Bathroom Outdoor Large Suction Cup Can Be Adsorbed Wall Speaker
$4.99
Features:
The product adopts IPX4 waterproof design, effectively preventing the rain from washing away, easy to deal with a variety of complex outdoor environments, enjoy the music time!
Waterproof construction with silicone plug for use in bathrooms, kitchens and other watery environments.
The product supports Bluetooth wireless transmission, built-in microphone, so you can enjoy hands-free calling
Unique suction cup design, can be sucked in the bathroom wall, glass, tablet PC, computer desk use
Specification:
Material:ABS+Silicone
Output power:3W
Bluetooth Version:5.0
Transmission distance:10M
Frequency Response:100HZ-20KHZ
NOTED:
After receiving the product, please charge the product first before using it
Due to different measurement methods, the product may have 1-3cm error
Due to the different displays on different monitors, there may be slight colour differences in the products.













| Weight | 0.140 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 10 × 6 in |
| Brand Name | DIKELANG |
| Cabinet Material | Plastic |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Waterproof | Yes |
| Communication | WireLess |
| Speaker Type | Portable |
| Channels | 1 |
| Support APP | No |
| Battery | Yes |
| Category | Speakers |
| Use | Home |
| Origin | |
| Sound Mode | Standard Mode |
| Voice Control | No |
| Power Source | USB |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Input Power(W) | <25 W |
| High-concerned chemical | None |
| Input/Output | USB |
| Intelligent Personal Assistant | NONE |
| Item Condition | New |
| Inbox adaptor | NO |
| Material | Plastic |
| Choice | yes |
11 reviews for Mini Portable Bluetooth Audio IPX4 Waterproof Led Lights Bathroom Outdoor Large Suction Cup Can Be Adsorbed Wall Speaker
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

k***r –
Love how loud it gets and very handy when you can’t hear your music when in the shower
Color: black
R***o –
Excellent product, I highly recommend it.
Color: black
4***r –
Very good actually waterproof sticks well when you put water on the sticky part loud and looking forward to using it!
Color: black
L***z –
Works really well, suction cup is strong and holds up in shower, and the volume is pretty good, abit of muffling but can’t complain.
Color: black
a***r –
Delivery arrived at the locker earlier than expected 👍🏼
As for the audio quality, I was a bit surprised for the price range. Honestly, I was expecting something more disappointing, but it exceeded expectations. The cable seems a bit flimsy, but I can live with it. 😆 The box arrived somewhat crushed but the device is intact. Good condition.
Thanks to. seller!
Color: black
T***s –
Love it so much. It makes morgan wallen sound so better when in the shower.
Color: black
U***k –
I didn’t expect it work well or stay up…but it actually stays up well and quality of music is pretty good.
Color: black
C***s –
I absolutely love this speaker. My kids and hubby steal it on a regular basis. The sound is amazing, connects fast and easy. Might order more for some friends and family.
Color: black
R***a –
Good sound quality and a strong suction cup
Color: black
5***r –
wonderful very good I liked it and it dreams very well for the place where one wants to use it excellent product
Color: black
M***h –
Louder than expected, i recommend if you love blasting music really loudly ◡̈
Color: white