Modern Bathroom Cabinet Storage Organizer Single Door Wall Mount with Mirror
$56.99
In stock
Features:
It’s fantastic for the bathroom or in any other room where you require some additional storage.
This can be hung on the wall, you can save a lot of space for your bathroom
And It also has two open shelves to place towels, soap, tissues and other decorative items.
Designed with a single mirror panel door, it can also play the role of a makeup mirror, ideal for both your bathroom and bedroom.
It can store all kinds of towels, bath towels and other textile supplies, and can do a good job of dry and wet separation.
Specifications:
Color: White
Material: MDF
Overall size: 23.5” x 6.5” x 26.5”(L x W x H)
Net weight: 20 lbs






| Weight | 9.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 16 × 67 in |
| Brand Name | NONE |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | |
| Material | Solid Wood Boards |
| color | white |
| size | 23.5*6.5*26.5 in |
1 review for Modern Bathroom Cabinet Storage Organizer Single Door Wall Mount with Mirror
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

A***z –
Color: white Ships From: United States