Modern mushroom night light, touch color changing lamp, bedroom bedside atmosphere lamp, home decor desktop decorations
Rated 4.91 out of 5 based on 11 customer ratings
(11 customer reviews)
$13.99 – $14.99Price range: $13.99 through $14.99
SKU:
S4DTKX001T81
Category: Indoor Lighting
Description









Additional information
| Weight | 0.608 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 18 × 17 in |
| Brand Name | NONE |
| Voltage | 5v |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Is Batteries Included | Yes |
| Nominal Voltage | 3.6v |
| Is Bulbs Included | No |
| Origin | |
| High-concerned chemical | None |
| Power Source | Rechargeable battery |
| Model Number | DLT6001 |
| Style | Modern Style |
| Certification | RoHs, RoHS, FCC, CE, ce, FCC, ROHS |
| Item Type | Table Lamps |
| Application | Bed Room |
| Is Dimmable | Yes |
| Wattage | 0-5W |
| Material | Metal |
| Body Material | ABS, Iron |
| Choice | yes |
Reviews (11)
11 reviews for Modern mushroom night light, touch color changing lamp, bedroom bedside atmosphere lamp, home decor desktop decorations
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$5.99 – $23.99Price range: $5.99 through $23.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$34.99 – $46.99Price range: $34.99 through $46.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$2.99 – $11.99Price range: $2.99 through $11.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$44.99 – $485.99Price range: $44.99 through $485.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$49.99 – $69.99Price range: $49.99 through $69.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$2.99 – $4.99Price range: $2.99 through $4.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

F***g –
Super cute and high quality!
Color: Burgundy Lampshade Color: WHITE Emitting Color: Warm White
T***n –
Color: Yellow Lampshade Color: WHITE Emitting Color: Warm White
U***r –
Good sturdy lamp. The color is beautiful too. Delivery took longer than expected but satisfied with the purchase
Color: Burgundy Lampshade Color: WHITE Emitting Color: Warm White
J***n –
Looks great, i just wish the light output was brighter.
Color: Yellow Lampshade Color: WHITE Emitting Color: Warm White
Anonymous –
Beautiful!! Much better than I expected. It’s all plastic except for the bell, which is metal.
Color: Yellow Lampshade Color: WHITE Emitting Color: Warm White
Anonymous –
Color: Burgundy Lampshade Color: WHITE Emitting Color: Warm White
U***r –
Great lamp, it is smaller in size but it gets the job done! Amazing for the price.
Color: Burgundy Lampshade Color: WHITE Emitting Color: Warm White
K***t –
Obsessed with this lamp. I took a chance and bought two, and i’m looking this listing up now to buy two more.
Color: Yellow Lampshade Color: WHITE Emitting Color: Warm White
K***t –
Obsessed with this lamp. I took a chance and bought two, and i’m looking this listing up now to buy two more.
Color: Burgundy Lampshade Color: WHITE Emitting Color: Warm White
Anonymous –
Perfect, thank you very much.
Color: Burgundy Lampshade Color: WHITE Emitting Color: Warm White
Anonymous –
It’s bigger than I thought. The brightness isn’t that bright, but it’s pretty.
Color: Burgundy Lampshade Color: WHITE Emitting Color: Warm White