Modern Nordic 4-light ceiling light, E27 bulb base, living room, bedroom, study pendant light (without bulb)
Rated 4.88 out of 5 based on 8 customer ratings
(8 customer reviews)
$15.99
SKU:
BKRNIDR6OSHW
Category: Indoor Lighting
Description












Additional information
| Weight | 0.789 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 17 × 8 in |
| Brand Name | ONLYLIGHT |
| Is Dimmable | No |
| Power Source | AC |
| Body Material | Iron |
| High-concerned chemical | None |
| Voltage | 220 V |
| Is Smart Device | No |
| Base Type | E27 |
| Luminous Flux | <60 |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | |
| Certification | CCC, ce, EMC, ROHS, UL |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Chandeliers |
| Choice | yes |
Reviews (8)
8 reviews for Modern Nordic 4-light ceiling light, E27 bulb base, living room, bedroom, study pendant light (without bulb)
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$10.99 – $11.99Price range: $10.99 through $11.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$2.99 – $11.99Price range: $2.99 through $11.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$44.99 – $485.99Price range: $44.99 through $485.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$2.99 – $4.99Price range: $2.99 through $4.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$36.99 – $192.99Price range: $36.99 through $192.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$40.99 – $52.99Price range: $40.99 through $52.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$2.99 – $8.99Price range: $2.99 through $8.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Anonymous –
Thank you
Lampshade Color: Black Size: NO bulb
Anonymous –
Beautiful and practical chandelier. The downside is that the wires are not of very high quality and too thin.
Lampshade Color: Black Size: NO bulb
W***k –
Everything as described, well packed and complete.
Lampshade Color: Black Size: NO bulb
Anonymous –
Looks okay. Haven’t fitted yet!
Lampshade Color: Black Size: NO bulb
J***r –
excellent value for money fast shipping recommended
Lampshade Color: Black Size: NO bulb
s***i –
excellent success
Lampshade Color: Black Size: NO bulb
К***а –
Very fast delivery. Haven’t installed the lamp yet. Packaged neatly, arrived without any damage.
Lampshade Color: Black Size: No bulb
Anonymous –
Ok
Lampshade Color: Black Size: NO bulb