Modern Wall Lamp Wireless Remote 3 Light Modes 10000mAh USB Rechargeable No Wiring Needed Rotatable For Bedroom Corridor
$20.99 – $55.99Price range: $20.99 through $55.99
SKU:
USEQD7QVPUX6
Category: Indoor Lighting
Description



























Additional information
| Weight | 2.800 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 11 in |
| Brand Name | NONE |
| Installation Method | Assembly |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | |
| Certification | ce, CQC, EMC, ROHS, SAA, UL, VDE |
| Is Dimmable | Yes |
| High-concerned chemical | None |
| Power Source | Rechargeable battery |
| Body Material | Iron |
| Is Smart Device | No |
| Voltage | 90 – 260 V |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Light Source | LED |
| Style | Modern Style |
| Use | Daily Lighting |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Item Type | Wall Lamps |
| Warranty | 2 years |
| Lighting Area | 3-5square meters |
| Application | Kitchen, Dining Room, Bed Room, Foyer, Study |
| Switch Type | Remote Control, Touch On/Off Switch |
| Material | Metal |
| Shade Direction | Up & Down |
| is_customized | No |
| Base Type | Wedge |
Reviews (0)
Be the first to review “Modern Wall Lamp Wireless Remote 3 Light Modes 10000mAh USB Rechargeable No Wiring Needed Rotatable For Bedroom Corridor” Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$17.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$34.99 – $46.99Price range: $34.99 through $46.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$44.99 – $485.99Price range: $44.99 through $485.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$5.99 – $6.99Price range: $5.99 through $6.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$40.99 – $52.99Price range: $40.99 through $52.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$2.99 – $8.99Price range: $2.99 through $8.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Reviews
There are no reviews yet.