New Arrival Viral Moon LED Wall Lamp – Nordic Luxury Waterproof Light for Bedroom Bedside Wall Stairwell Porch Ceiling Lighting
$53.99 – $365.99Price range: $53.99 through $365.99
SKU:
450D3KYAPW3B
Category: Indoor Lighting
Description
Voltage: 110V/220V compatible
Plug replacement available (US/EU/UK standard) – contact customer service for requests.
















Plug replacement available (US/EU/UK standard) – contact customer service for requests.
































Additional information
| Weight | 4.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 66 × 66 × 13 in |
| Brand Name | NONE |
| Installation Method | self-contained |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | |
| Certification | CCC, ce |
| Is Dimmable | Yes |
| High-concerned chemical | None |
| Power Source | AC |
| Body Material | Iron |
| Is Smart Device | No |
| Voltage | 90 – 260 V |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Light Source | LED |
| Style | Modern Style |
| Use | Daily Lighting |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Item Type | Wall Lamps |
| Warranty | 1year |
| Number of light sources | 1 |
| Lighting Area | 5-10square meters |
| Application | Dining Room, Bed Room, Foyer, Study, outdoor patio |
| Switch Type | Remote Control, wall switch control |
| Material | Resin |
| Shade Type | Acrylic |
Reviews (0)
Be the first to review “New Arrival Viral Moon LED Wall Lamp – Nordic Luxury Waterproof Light for Bedroom Bedside Wall Stairwell Porch Ceiling Lighting” Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$3.99 – $4.99Price range: $3.99 through $4.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$10.99 – $11.99Price range: $10.99 through $11.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$34.99 – $46.99Price range: $34.99 through $46.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$5.99 – $6.99Price range: $5.99 through $6.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$2.99 – $8.99Price range: $2.99 through $8.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Reviews
There are no reviews yet.