NEW Cordless Roller Body Massage Rechargeable Vibrators 360 Rolling Percussive Massager Muscle Relaxation Back Foot Leg Relaxer
$96.99
In stock
NEW Cordless Roller Body Massage Rechargeable Vibrators 360 Rolling Percussive Massager Muscle Relaxation Back Foot Leg Relaxer

ProductParameters
Product :Rolling Percussive Massager
Product Gear:5 Levels of speed
Battery Capacity:1800mAh
Rated Voltage:5V
Product Model:PL-699DC
Product Size:165x480x120mm
Rated Time:15min
Rated Power:28W
Wireless Freedom
• 5-hour runtime per charge (USB-C fast charging)
• Ultra-lightweight (1.2lbs) for home/office/travel
Proven Results
"Finally fixed my post-gym soreness!" ⭐⭐⭐⭐⭐

























| Weight | 2.431 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 23 × 17 in |
| Brand Name | vilnason |
| Material | ABS |
| Hand Instrument | Yes |
| High-concerned chemical | None |
| Electronic | Yes |
| Voltage | <50V AC |
| Power Supply | Battery Powered |
| Origin | |
| Application | BODY |
| Certification | CE |
| Item Type | Massage & Relaxation |
| Model Number | PL-699 |
| Product Name | Rolling Percussive Massager |
| Product Gear | 5 Levels of speed |
| Battery Capacity | 1800mAh |
| Rated Power | 28W |
| Rated Time | 15min |
| Feature 1 | Cordless Roller Body Massager |
| Feature 2 | Deep Tissue Muscle & Fascia Relaxation |
| Feature 3 | lymphatic drainage massager |
| Feature 4 | fat burner |
| Feature 5 | back massager |
| Feature 6 | body sculpting machine |
| Feature 7 | Belly massage machine |
| Feature 8 | Masajeador |
| Feature 9 | Hand-held Massage Roller |
| Feature 10 | Fitness Recovery Sport |
| Choice | yes |
14 reviews for NEW Cordless Roller Body Massage Rechargeable Vibrators 360 Rolling Percussive Massager Muscle Relaxation Back Foot Leg Relaxer
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

K***k –
Can use one leg at a time… I thought it was automatic, but you have to press a button to make it work…
Color: Type-C Charging-Blue
p***r –
When I put it on the stand, the operation button gets pressed and it automatically turns on! Haha, it’s cool and I really like it! Good purchase.
Color: Type-C Charging-Blue
Anonymous –
I am completely satisfied. It’s being sold expensively in Korea, but I got it at a great deal through Ali. The delivery arrived safely and I really like it.
Color: Type-C Charging-Blue
Y***N –
Very satisfied.~~~~
Color: Type-C Charging-Blue
Anonymous –
It arrived very quickly and is really good. It seems sturdy and nice.
Color: Type-C Charging-Blue
Anonymous –
Hey~!!! This product is nice; it’s small but strong and good for feet, stomach, calves, etc.
It operates automatically on the stand, but when moving from the stand, you need to press the button for safety. I thought that might be inconvenient, but it’s good because it prevents hair or clothes from getting caught. Charging is also convenient as it uses the existing phone USB.
This is a highly satisfactory product.
Color: Type-C Charging-Blue
S***z –
Color: Type-C Charging-Blue
Anonymous –
Domestic products are too expensive, but I bought one and it’s better than I expected.
Color: Type-C Charging-Blue
g***o –
The item is fantastic. No need for instructions. Packed perfectly well. Too bad it doesn’t have a portable case, but it doesn’t matter. I think I’ll get another one as a gift.
Color: Type-C Charging-Blue
Anonymous –
Color: Type-C Charging-Blue
H***v –
Brilliant item! It took a little longer with the delivery, but the item is fully working and excellent product! Recommended!
Color: Type-C Charging-Blue
g***r –
Color: Type-C Charging-Blue
Anonymous –
I really wanted to buy it, but I was worried because it was expensive. I got it cheaply and I’m so happy!
It works well and the delivery was faster than expected.
Color: Type-C Charging-Blue
g***p –
It’s so cool and I like it.
Color: Type-C Charging-Blue