New Hot K12 Bluetooth Speaker Portable Home Cute Karaoke Mini Wireless Audio with Microphone K Song Family Singing Machine
Rated 5.00 out of 5 based on 10 customer ratings
(10 customer reviews)
$12.99
In stock
SKU:
PH3YL06SRIR4
Category: Portable Audio & Video
Description























Additional information
| Weight | 0.321 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 14 × 8 in |
| Brand Name | KaiAqua |
| Power Source | Ac, Ac |
| Inbox adaptor | Yes |
| Cabinet Material | Plastic |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Waterproof | No |
| Voltage range | High voltage (50-1000V DC, 75-1000V AC) |
| Communication | Bluetooth |
| Speaker Type | Portable |
| Channels | 2 (2.0) |
| Support APP | No |
| Battery | Yes |
| Category | Speakers |
| Use | Home |
| Origin | |
| Sound Mode | Hi-Res Sound Mode |
| Voice Control | No |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Input Power(W) | 25-49 W |
| High-concerned chemical | None |
| Input/Output | Coaxial |
| Intelligent Personal Assistant | NONE |
| Touch Screen | No |
| Choice | yes |
Reviews (10)
10 reviews for New Hot K12 Bluetooth Speaker Portable Home Cute Karaoke Mini Wireless Audio with Microphone K Song Family Singing Machine
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$8.99 – $10.99Price range: $8.99 through $10.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$34.99 – $37.99Price range: $34.99 through $37.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
New Mini Portable Car Audio A9 Dazzling Crack LED Wireless Bluetooth 4.1 Subwoofer Speaker TF Card
4.8
$3.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$29.99 – $30.99Price range: $29.99 through $30.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$39.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
E***e –
Works well and i love it . I will recommend this product to my friends and family
Color: Pink-2MIC-K12
Anonymous –
It arrived perfectly, just as described!
Wattage: Pink-2MIC-K12
d***l –
Very satisfied.
Color: Beige 2 Mic
z***A –
Great, everything as stated.
Wattage: White-2MIC-K12
P***e –
Upon ordering, I recommend this item.
Wattage: Pink-2MIC-K12
V***s –
Kid really enjoyed it & i bought more.
Wattage: Pink-1MIC-K12
n***r –
Super
Wattage: White-2MIC-K12
s***o –
Shipping was super fast!
Tested it out since its for the kids white elephant
And its pretty cool! It got voice changing.
Wattage: White-2MIC-K12
F***n –
Cute little and portable
Color: Beige 2 Mic
c***s –
I loved it. Everything came perfectly.
Color: Pink