New Mini Portable Car Audio A9 Dazzling Crack LED Wireless Bluetooth 4.1 Subwoofer Speaker TF Card
$3.99
• Bluetooth 4.1 :Enjoy seamless connectivity with the latest Bluetooth 4.1 technology.
• Portable Speaker :Take your music anywhere with this lightweight and compact portable speaker.
• TF Card Support :Play your favorite tunes directly from a TF card without the need for any additional devices.
• Stereo Sound Mode :Experience high-quality sound with the stereo sound mode feature.
Features:
1. Fashionable appearance plug-in Bluetooth speaker, notonly high-end, but also durable.
2.Bluetooth wireless transmission, supporting hands-freecalls
3. Support TF card automatic playback function
4.Supports audio output and can connect to audiointerfaces such as computers, mobile phones, MP3 playersetc
5.Small body drive, large capacity, large volume, andpowerful high pitched sound
6. Highly sought after by customers both domestically andinternationallylightweight.
Specification:
Speaker type: portable Bluetooth speaker
Adjustment method:button
ive power:3w
Speaker unit:A45MM
Signal to noise ratio:>80DB
Distortion rate:<0.5%(1KHz)
Frequency:90HZ-20KHz
Audio interface:3.5MM
Impedance:4Q
Playback time:1Hours
Speaker size:50*60mm








Notice:
*Images on this page are for illustration only and the design of the actual product may differ.
*All data on this page are from laboratories, actual results may vary according to differences in software version, environment and phone edition.
*Channel availability may vary between markets. Local standards and laws may vary, please ensure this product meets local requirements before purchasing.








| Weight | 0.066 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 6 × 6 in |
| Brand Name | other |
| Power Source | USB, Battery, USB |
| Inbox adaptor | Yes |
| Cabinet Material | Plastic |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Waterproof | No |
| Voltage range | USB (5-20V DC) |
| Communication | Induction |
| Speaker Type | Portable |
| Channels | 2 (2.0) |
| Support APP | No |
| Battery | Yes |
| Category | Speakers |
| Use | Home |
| Origin | |
| Sound Mode | Stereo Sound Mode |
| Voice Control | No |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Input Power(W) | <25 W |
| High-concerned chemical | None |
| Input/Output | TF |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Support Memory Card | Yes |
| Certification | None |
| Material | Paper |
| Display Screen | No |
| Built-in Microphone | No |
| Choice | yes |
20 reviews for New Mini Portable Car Audio A9 Dazzling Crack LED Wireless Bluetooth 4.1 Subwoofer Speaker TF Card
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Anonymous –
Thank you, everything was delivered quickly, the product is excellent, I recommend it.
Color: Rose Red
h***r –
Color: Green
l***r –
Color: Green
l***r –
Great little speaker. Wanted something small for in suitcase and this is ideal. Would be good for a child also as a first speaker.
Color: White
Anonymous –
Exactly what I expected. 😀
Color: Rose Red
M***r –
Color: Rose Red
M***a –
Excellent, I will buy it again. 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 Excellent, I will buy it again. 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍
Color: Rose Red
Anonymous –
All was good. Thank you very much. The little speaker works well
Color: Blue
Anonymous –
Really loud and love the color.
Color: Green
T***r –
This is small but very loud!
Color: Rose Red
S***i –
Received item, very cute, works very well, thank you to the seller.
Color: Rose Red
U***t –
Small but cool not bad for a car audio at all with strong battery
Color: Rose Red
a***r –
Excellent quality and price
Color: Green
R***l –
Super cute and good sound compared to the price. Thanks to the seller.
Color: Rose Red
B***l –
Color: Rose Red
Anonymous –
Color: Rose Red
U***r –
Quite loud for the money, pleasantly surprised
Color: Blue
Anonymous –
for less than 2 euros, well, tiny battery that lasts a couple of hours at most and poor high-pitched sound, but for podcasts on micro SD at low volume, I’m satisfied.
Color: Blue
A***C –
Sounds great, very easy to use.
Color: Green
m***z –
Great
Color: Rose Red