New Model 2026 X51 Wireless Earbuds Bluetooth Headset Charging Earphones Bone Conduction Headphones Sport With Mic free
$4.99 – $7.99Price range: $4.99 through $7.99
1.Hello friend.Please check if the outer package is damaged when you receive it.
2.If there are any issues with the package, please contact us in a timely manner, and we will help you solve any problems.
3.What we need is stable customers, so we always adhere to the principle of service first.
4.Friend, if you feel satisfied with our product, you can leave a five-star review.If you are not satisfied, please contact us in a timely manner.We will give you a satisfactory answer.thanks
5.Usage matters:Please fully charge the product before using it for the first time, then turn on your phone's Bluetooth and connect your headphones.














| Weight | 0.084 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 10 × 4 in |
| Brand Name | KaiAqua |
| Style | Tws in-ear headphones, Ear Hook |
| Vocalism Principle | Bone Conduction, Bone Conduction |
| Origin | , |
| Material | ABS, ABS |
| High-concerned chemical | None, None |
| Communication | True wireless, WireLess |
| Volume Control | Yes, Yes |
| Category | Earphones & Headphones, Earphones & Headphones |
| Active Noise-Cancellation | Yes, Yes |
| Waterproof | Yes, Yes |
| Wireless Type | Bluetooth, Bluetooth |
| Control Button | Yes, Yes |
| Is wireless | Yes, Yes |
| Connectors | Type c |
| Bluetooth Version | 5.3, 5.3 |
| Charging Method | Charging case, Charging case |
| Support APP | Yes, Yes |
| Maximum wireless range[m] | 10m-20m, 10m-20m |
| With Microphone | Yes, Yes |
| Features | Waterproof, With microphone, Active Noice Cancelling |
| Choice | yes |
13 reviews for New Model 2026 X51 Wireless Earbuds Bluetooth Headset Charging Earphones Bone Conduction Headphones Sport With Mic free
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

W***h –
Awesome love it
Color: Black
U***r –
Product received earlier than expected. Thank you again for your business, and i look forward to doing business with your company in the future!! !
Color: White
Anonymous –
Excellent product and it arrived ahead of time. The audio sounds very good, and they are comfortable and compact to carry at any time.
Color: White
直***口 –
I just started using it, but I think the battery life is good (it’s been over 3 hours now). It’s comfortable because it doesn’t block my ear holes.
Color: Black
Anonymous –
Everything is perfect, they are as described on the page.
Excellent product and sounds very good.
I am truly satisfied and recommend the purchase.
Color: Black
L***a –
I found it nice, but when it arrived it surprised me. It’s really beautiful and I highly recommend the product; it’s top-notch.
Color: Skin
F***i –
The audio is amazing but for me wasn’t easy to find the correct position. But once i did really i liked how i could hear perfectly without isolation. The only thing is that i cannot use for audio calls because the ambient noise is too loud for the person on the other side of the call
Color: white Ships From: CHINA
2***s –
Perfect, good sound quality, secure on ear even if jogging, fast delivery!
Color: Black
Anonymous –
It arrived on time and is just like the advertisement. It came well packaged and works perfectly. I loved the headphones and they’re top-notch. I only give 5 stars because there’s no way to give more; otherwise, I would give a score of 1000.
Color: Black
Anonymous –
Good. Almost no feeling of wearing it. I’m using it on the subway, and the volume, connectivity, and convenience are all great.
The manual is in Chinese. Still, the connection was easy.
For this price and performance, I recommend it. It’s good as long as you’re not expecting amazing sound quality.
Color: Black
U***r –
Nice and loud
Color: Black
C***s –
Recommended seller 💯 points and their great products arrived 5 days before the deadline. This model is great, I really liked it. The packaging comes in a small bag but in good condition. These came with a 96 battery 🔋. The design is clip-on, meaning they do not obstruct the ear canal; they can be seen as if they were a small clip in the ear 👂🏼. The sound quality is good and the price is great. I will continue buying.
Color: Black
Anonymous –
First of all, the appearance offers good value for money.
The sound quality is not bad for listening at a casual level.
Battery performance is being assessed.
Some people say it doesn’t come off easily from the case, but in my case, I gently push the thick part and it comes off very easily.
Overall, considering the price, I would recommend it.
Color: White