New Style Windproof Hats Plush Fleece Lined Warm Winter Cap Hooded Full Cover Waterproof Hats For Women Solid Color Winter Hats
Rated 4.77 out of 5 based on 13 customer ratings
(13 customer reviews)
$9.99
SKU:
59I3FDXX8KB6
Category: Hats & Caps
Description








































Additional information
| Weight | 0.111 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 19 × 8 in |
| Brand Name | UP POSITIVE |
| Material | Acrylic, POLYESTER |
| Department Name | Adult |
| Origin | |
| CN | Guangdong |
| Model Number | QQF-4 Button |
| Applicable Scene | CASUAL |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Women |
| Feature | Keep Warm |
| Applicable Season | Winter |
| Craft of Weaving | Knit |
| Item Type | Skullies & Beanies |
| Place Of Origin | (mainland) |
| Style | Casual |
| Pattern Type | Solid |
| Head Circumference | 56cm-60cm |
| Hat Height | 40cm |
| Hat Width | 30cm |
| Choice | yes |
Reviews (13)
13 reviews for New Style Windproof Hats Plush Fleece Lined Warm Winter Cap Hooded Full Cover Waterproof Hats For Women Solid Color Winter Hats
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$4.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$15.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$6.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$3.99 – $6.99Price range: $3.99 through $6.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$6.99 – $7.99Price range: $6.99 through $7.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$3.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$3.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Anonymous –
fast delivery, beautiful color, very similar to a detached hood from a jacket.
Color: Pink Size: 56cm-60cm
L***i –
Color: Black Size: 56cm-60cm
Anonymous –
Color: Red Size: 56cm-60cm
R***o –
Color: Black Size: 56cm-60cm
L***h –
Very soft and warm hood, I liked it.
Color: Beige Size: 56cm-60cm
C***r –
Color: Black Size: 56cm-60cm
T***f –
This is of the highest quality. Excellent seller. Shipped quickly, delivered quickly, well packaged. I am satisfied with the purchase. Recommend.
Color: Pink Size: 56cm-60cm
I***r –
Color: Beige Size: 56cm-60cm
I***r –
Color: Black Size: 56cm-60cm
M***n –
Color: Black Size: 56cm-60cm
Е***и –
Color: Pink Size: 56cm-60cm
Anonymous –
It’s alright. It works.
Color: Beige Size: 56cm-60cm
Anonymous –
Is what is says it is will be great in winter when raining
Color: Black Size: 56cm-60cm