Original Dongle USB Receiver Adapter / Charging Cable For Razer Nari Ultimate/ Essential headset Replacement Repair Part
$22.99 – $38.99Price range: $22.99 through $38.99
al Dongle USB Receiver Adapter / Charging Cable For Razer Nari Ultimate/ Essential headset Replacement Repair Part
Important notice:
There are headphone models in the product category. Please choose a receiver of the same model as your headphones, otherwise it cannot be paired for use. The one with the lowest price is the headphone charging cable. We do not accept disputes arising from buyers choosing the wrong model. Please purchase carefully. Thank you






| Weight | 0.030 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 14 × 3 in |
| Brand Name | NONE, For Razer |
| Origin | |
| High-concerned chemical | None |
| Voltage range | USB (5-20V DC) |
| Compatible Brand/Model | PC |
| Certification | CE |
| Model Number | Razer Nari Ultimate/ Essential |
6 reviews for Original Dongle USB Receiver Adapter / Charging Cable For Razer Nari Ultimate/ Essential headset Replacement Repair Part
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
П***ч –
Color: For Nari Ultimate
a***r –
Color: For Nari Ultimate
Anonymous –
Color: For Nari Ultimate
Anonymous –
Color: For Nari Ultimate
p***r –
It worked very well.
Color: For Nari Ultimate
K***i –
Color: For Nari Ultimate