OUDIM Hair Straightener Brush with Six Temperature Settings, Ionic Hair Straightening Brush Flat Iron For Women, Anti-Scald Stra
Rated 4.83 out of 5 based on 6 customer ratings
(6 customer reviews)
$22.99
SKU:
N9V46EUYAMCZ
Category: Personal Care Appliances
Description





















Additional information
| Weight | 740.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 36 in |
| Brand Name | oudim |
| Origin | |
| Hign-concerned Chemical | Lead and lead compounds |
| Cable Length | 1.7 |
| Certification | UL(纺织品), UL, FCC |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 100-110 V |
| Power Cord Tail Assembly Mode | 360° Rotatable |
| Thermostat Adjustment Segments | others |
| Model Number | OD-6801 |
Reviews (6)
6 reviews for OUDIM Hair Straightener Brush with Six Temperature Settings, Ionic Hair Straightening Brush Flat Iron For Women, Anti-Scald Stra
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$4.99 – $5.99Price range: $4.99 through $5.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$20.99 – $21.99Price range: $20.99 through $21.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$6.99 – $7.99Price range: $6.99 through $7.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$5.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$16.99 – $18.99Price range: $16.99 through $18.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$2.99 – $3.99Price range: $2.99 through $3.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$22.99 – $29.99Price range: $22.99 through $29.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

y***a –
Color: black Plug Type: US Ships From: United States
v***r –
Color: black Plug Type: US Ships From: United States
C***n –
Color: black Plug Type: US Ships From: United States
V***a –
Color: black Plug Type: US Ships From: United States
阿***奧 –
Color: black Plug Type: US Ships From: United States
S***S –
Color: black Plug Type: US Ships From: United States