Nordic bar chairs Modern Iron art high stools kitchen backrest bar stools Cafe velvet chair counter Work stools Home furniture
$29.99 – $31.99Price range: $29.99 through $31.99


Color display
PS: The color will vary depending on the photo light, the color value of the display and other factors.
If there is a color difference, it is a normal phenomenon, please refer to the actual product, please understand.

















| Weight | 6.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 40 × 40 in |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Frame Material | Metal |
| Origin | |
| Whether Cushioned | Yes |
| Installation Method | self-contained |
| With Handrails | No |
| Type | Bar Furniture |
| Appearance | Modern Style |
| is_customized | Yes |
| Illuminated | No |
| Material | Fabric |
| Style | Minimalist Modern |
| Use | Home |
| Folded | No |
| Specific Use | Bar Chair |
| Model Number | by418 |
| Height Adjustable | No |
| Backrest Height | <=125mm |
| Size | 42*42*80 |
| Is Rotatable | No |
| General Use | Commercial Furniture |
| Bar Chair | Cafe Stool |
| designer counter Work stools | with backrest Leather chair |
| Dining Chair | furniture |
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Reviews
There are no reviews yet.