1 mini portable dryer with a small cloth bag to meet the needs of clothes of all sizes, equipped with a telescopic tube to dry s
Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating
(1 customer review)
$35.99
SKU:
NZTFI3BJQY45
Category: Major Appliances
Description
















Additional information
| Weight | 0.994 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 23 × 10 in |
| Brand Name | NoEn_Null |
| Origin | |
| High-concerned chemical | None |
| Max. Timing Limit | 241-480min |
| Housing Material | Plastic |
| Certification | CE |
| Model Number | JD-001 |
| Heating Method | PTC |
| Power-off Protection | Yes |
| Power (W) | <500w |
| Voltage | 220 V |
| Color | Rose gold, Blue, white |
| Choice | yes |
Reviews (1)
1 review for 1 mini portable dryer with a small cloth bag to meet the needs of clothes of all sizes, equipped with a telescopic tube to dry s
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$257.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anonymous –
Color: Luxury Set