Mini Portable Dryer with Telescopic Tube and Small Cloth Bag for Clothes of All Sizes
Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating
(1 customer review)
$55.99 Original price was: $55.99.$45.99Current price is: $45.99.
SKU:
NZTFI3BJQY45
Category: Major Appliances
Description
















Additional information
| Weight | 0.994 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 23 × 10 in |
| Brand Name | NoEn_Null |
| Origin | |
| High-concerned chemical | None |
| Max. Timing Limit | 241-480min |
| Housing Material | Plastic |
| Certification | CE |
| Model Number | JD-001 |
| Heating Method | PTC |
| Power-off Protection | Yes |
| Power (W) | <500w |
| Voltage | 220 V |
| Color | Rose gold, Blue, white |
| Choice | yes |
Reviews (1)
1 review for Mini Portable Dryer with Telescopic Tube and Small Cloth Bag for Clothes of All Sizes
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$237.99 – $273.99Price range: $237.99 through $273.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$59.99 – $67.99Price range: $59.99 through $67.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anonymous –
Color: Luxury Set