Natural Hetian Jasper Golden Branch Jade Leaves Bracelet 8mm Beads
$20.99 Original price was: $20.99.$10.99Current price is: $10.99.
In stock

Welcome to my shop. Your satisfaction is my biggest motivation!!!
Our shop sells jade, jadeite, crystal and pearl,
as well as various handmade Jewelry.
Natural Hetian Jasper Golden Branch Jade Leaves Bracelet Exquisite Sexy Young Girls Fashion Jewelry Best Selling Holiday Gift
Product Dimensions: Bead diameter 8mm








Note: Natural jade raw stone is formed by nature after tens of thousands of years, forming the raw stone will have natural waterlines and lines, so all the natural jade raw stone carving products are different in color. This is normal. So every piece of merchandise is unique in the world and worth having. But please rest assured that we will choose the most perfect and closest to the color in the picture from the products carved with the same original stone to send to you.
Due to the particularity of the product, different manual measurements and monitors, or errors caused by shooting lights, screens, etc., please refer to the actual product.The above dimensions are for reference only, and the actual product shall prevail.









| Weight | 0.100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 3 in |
| Brand Name | NONE |
| Bracelets Type | Strand Bracelets |
| Main Stone | Jade |
| Certificate Type | Third Party Appraisal |
| Origin | |
| Certificate | Yes |
| Item Weight | 15g |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | None |
| Gender | Women |
| Occasion | Party |
| Fine or Fashion | Fine |
| Style | Classic |
| Item Type | Bracelets |
| Diameter | 8mm |
| Side Stone | None |
| is_customized | No |
| Shapepattern | Round |
| Model Number | 24012502 |
13 reviews for Natural Hetian Jasper Golden Branch Jade Leaves Bracelet 8mm Beads
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Т***а –
beautiful, suitable for an adult hand. resin stones, but beautiful. matches the photo. Thank you
G***n –
Arrived by the delivery date 🇨 🇱 . Easy to use, ideal for thin wrists, and it also comes with a longer chain.
J***e –
Pretty
Б***а –
cool, really liked it, beautiful, adjustable for any hand but doesn’t stretch, thank you very much
Г***а –
The packaging was torn, but the bracelet is undamaged, the craftsmanship is high-quality, fits my wrist well, looks very beautiful, I recommend it.
Y***s –
Very cute, just as shown in the photos. It arrived within the time indicated by the app, it’s a product I recommend.
I***a –
Thanks to the seller! Everything is fine!
Щ***а –
A beautiful bracelet looks great and is of high quality, thank you very much to the seller, I recommend it 👍👍👍👍👍👍👍👍👍🤗🤗🤗🤗🌹🌹🌹🌹
Ч***а –
The bracelet is excellent. Just bomb, exactly what I wanted. Thanks to the seller for the fast delivery.
V***e –
Р***а –
2.12-13.01 15 cm without chain. Made well, I can’t tell if it’s natural jade or not. Too tight.
Anonymous –
J***i –
These are real stones!!!! Very, very good quality. Above my expectations. I recommend them!!!