Nordic Iron Bar Chair Dining Counter Barstool Light Luxury High Stool HY50DC
$161.99 – $163.99Price range: $161.99 through $163.99
SKU:
8NW6E4YHJKF6
Category: Bar Furniture
Description




































Additional information
| Weight | 10.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 40 in |
| Brand Name | oein, FOSUHOUSE |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | |
| Installation Method | Assembly |
| With Handrails | No |
| Type | Bar Furniture |
| Appearance | Modern Style |
| is_customized | Yes |
| Illuminated | No |
| Material | Synthetic Leather |
| Style | Minimalist Modern |
| Use | Commercial |
| Folded | No |
| Specific Use | Bar Chair |
| Model Number | 1 |
| Height Adjustable | No |
| Backrest Height | 800mm |
| Size | 51*53*102cm |
| Is Rotatable | No |
| General Use | Commercial Furniture |
Reviews (0)
Be the first to review “Nordic Iron Bar Chair Dining Counter Barstool Light Luxury High Stool HY50DC” Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Bar Stools Set of 2, Adjustable PU Leather Swivel Hydraulic Counter Chairs with Armrest and Back
5.0
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$57.99 – $174.99Price range: $57.99 through $174.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$39.99 – $41.99Price range: $39.99 through $41.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$77.99 – $82.99Price range: $77.99 through $82.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Reviews
There are no reviews yet.